Konkurs "Modna gospodyni"

« powrót 2015-06-16

Piętnaście tysięcy złotych – tyle wynosi pula nagród w konkursie organizowanym przez „Tygodnik Poradnik Rolniczy” i „Modną Gospodynię”. Akcja skierowana jest do grup, stowarzyszeń kobiet oraz kół gospodyń wiejskich, którym bliska jest integracja społeczna. Jeśli więc i w Waszej wiosce wspólnie działają kobiety, zgłoście je do konkursu. Jest o co walczyć.

Od miesiąca do redakcji wpływają wypełnione kwestionariusze zgłoszeniowe do konkursu „Kobiety na start”. Akcja zorganizowana przez TPR i „Modną Gospodynię” – pismo, które od 58 lat skierowane jest m.in. do kół gospodyń wiejskich, zatacza coraz szersze kręgi. Wzmianki o przygotowanym specjalnie dla Was konkursie zamieszczają na swoich stronach internetowych m.in. gminne ośrodki kultury, samorządy oraz inne instytucje, którym zależy na promowaniu grup kobiet działających na ich terenie. Konkurs jest wynikiem akcji „KGW na start”, którą pod koniec 2014 roku zapoczątkował "Tygodnik Poradnik Rolniczy". Dzięki niej poznaliśmy prężne grupy kobiet, które nie zawsze są zrzeszone i nie działają pod szyldem stowarzyszenia. Są po prostu grupą chcącą wspólnie działać na rzecz integracji społecznej, promocji i kultywowania lokalnej tradycji. Właśnie takich grup szukamy i chcemy je nagrodzić.

 Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem, który opublikowany jest na internetowej stronie: www.modnagospodyni.pl. Jeśli go akceptujecie, wypełnijcie kwestionariusz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej:www.modnagospodyni.pl/upload/kwestionariusz
zgloszeniowy.pdf
.

więcej informacji: http://www.modnagospodyni.pl/

Aktualności

29-06-2018

Startuje konkurs FIO - Mazowsze Lokalnie

Czytaj więcej ...
16-06-2017

Zostań zdobywcą funduszy

Czytaj więcej ...
14-04-2017

Życzenia Wielkanocne

Czytaj więcej ...
14-04-2017

Seniorzy nie będą siedzieć w domu

Czytaj więcej ...
07-03-2017

FIO-Mazowsze Lokalnie 2017 – można już składać wnioski!

Czytaj więcej ...


Człowiek - najlepsza inwestycja