Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Mariański Ruch Inicjatyw Ekonomiczno-Społecznych w ramach projektu Platforma współpracy organizacji oraz inicjatyw obywatelskich Mazowsza Zachodniego po raz trzeci organizuje piknik dla organizacji pozarządowych pod nazwą Skarbnica Inicjatyw w dniu 6 września 2015 r. w Puszczy Mariańskiej. Celem wydarzenia jest przede wszystkim promocja w środowisku lokalnym i na zewnątrz działań podejmowanych przez organizacje pozarządowe z powiatu żyrardowskiego, integrowanie społeczności lokalnej, w tym jednostek samorządu terytorialnego z organizacjami pozarządowymi, wymiana doświadczeń oraz dobrych praktyk.

Pierwszy piknik, zorganizowany 23.06.2013 r., któremu towarzyszył szereg inicjatyw, w tym m.in.: Festiwal Smaków organizowany przez Lokalną Grupę Działania „Echo Puszczy Bolimowskiej”, warsztaty artystyczne Grupy „U NAS”, turniej piłki siatkowej oraz liczne konkursy i występy sceniczne, zyskał uznanie lokalnej społeczności i mediów.

Drugie takie wydarzenie, zorganizowane 29.06.2014 r. powtórzyło sukces pierwszego, również z uwagi na fakt, że lokalne organizacje zaangażowały się w „Skarbnicę”.

Liczymy, że nasza inicjatywa spotka się w tym roku z Państwa zainteresowaniem
i zechcą Państwo aktywnie się w nią włączyć, poprzez organizację własnego stoiska lub w innej formie (np. organizując pokazy, konkursy i inne). Piknik jest okazją do zaprezentowania własnych działań na szerszym forum, a także nawiązania kontaktu z innymi organizacjami pozarządowymi.

W przypadku zainteresowania udziałem w pikniku, prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego do 15 sierpnia na adres: ul. Króla Jana Sobieskiego 1, 96-330 Puszcza Mariański bądź mailowo na adres centrum@inicjatywa.info.pl .

W nadziei na nawiązanie współpracy łączymy wyrazy szacunku

 

 

 

 

Pliki do pobrania

ZdjęciaCzłowiek - najlepsza inwestycja